برای اولین بار در ایران برگزاری دوره های کوتاه مدت و منتهی به شغل توسط مرکز 34 آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی با مدرک مورد تائید وزارت علوم شامل دوره های: مهندسی شبکه های کامپیوتری، برنامه نویسی پیشرفته، طراحی حرفه ای سایت با دات نت،دوره های گرافیک رایانه و تربیت مدرس زبان انگلیسی.  جهت مشاهده نمونه مدرک دوره های تک پودمان صادره توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد تائید وزارت علوم اینجا کلیک کنید.
عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیل یا شماره موبایل
 
دوره مورد نظر را از لیست انتخاب کنید:
معرفی و مقدمه
با توجه به رويكرد عملياتي و سازو كارهاي جديد در سيستم‌هاي IT بهتر است كاربران كامپيوتر در جهت يادگيري سيستم‌هاي غير عمومي و جديد گام بردارند.
امروزه كه بسترهاي امن اطلاعاتي بيش از هر چيز در سازمان‌ها و نهادها خصوصاً دولتي مورد نياز است بهتر است كه رويكرد خود را كاملاً تغيير دهيم و به سيستم‌هاي عامل ديگري روي آوريم .كه لينوكس پيش‌گام در عرصه نوين فناوري اطلاعات در جهت ايجاد شغل و كارهاي خاص و تكنيكي در اين زمينه مي‌باشد

هدف و ضرورت دوره:
هدف از طراحي اين دوره آشنايي با سطوح كاري سيستمهاي عامل لينوكس نزديك به سيستم‌عامل مكينتاش و اندرويد مي‌باشد. پي كاربردي و راهري آن بسيار مهم بوده و نياز به متخصص آن را دارد.
تربيت متخصص فني لينوكس
تربيت متخصص فني شبكه يا لينوكس
تربيت راهبر مسيرياب با لينوكس

كاربرد تخصصي لينوكس كاربرد تخصصي مسيريابي و منترل شبكه، آشنايي با سيتم عامل‌هاي متن باز و بكارگيري آنها به دليل ضرايب امنيتي بالاتر براي كاربران و سازمان‌ها
سطح آموزشی
تكميلي بين سطوح تحصيلي كارداني و كارشناسي (كارداني - كارشناسي)
شغل قابل احراز
نصب و راه انداز سيستم عامل لينوكس
دروس
نوع درسنام درستعداد ساعاتکتاب
اصلینصب و راه‌اندازي سيستم‌عامل لينوكس112Redhat linux
اصلیراهبري و كار با محيط لينوكس80- انتشارات دانشگاه جامع Ubuntu 10/4
اصلیخط و فرمان لينوكس64- Opensurce linux for dumy people