برای اولین بار در ایران برگزاری دوره های کوتاه مدت و منتهی به شغل توسط مرکز 34 آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی با مدرک مورد تائید وزارت علوم شامل دوره های: مهندسی شبکه های کامپیوتری، برنامه نویسی پیشرفته، طراحی حرفه ای سایت با دات نت،دوره های گرافیک رایانه و تربیت مدرس زبان انگلیسی.  جهت مشاهده نمونه مدرک دوره های تک پودمان صادره توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی مورد تائید وزارت علوم اینجا کلیک کنید.
عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیل یا شماره موبایل
 
دوره مورد نظر را از لیست انتخاب کنید:
معرفی و مقدمه
با توجه به پيشرفت در برنامه‌سازي و نياز جامعه كنوني مهندسي كامپيوتر در ايران و بعلت كمبود حجم مطالب آموزشي در دوره‌هاي آكادميك بهتر است ارائه پودمان‌هاي تخصصي و علمي در چهارچوب آموزش‌ پودماني در خصوص برنامه‌سازي با زبان‌هاي Open source در نظر گرفته شود.
اكنون كه سال توليد ملي است و با عنايت به فرموده مقام معظم رهبري اين امكان را مي‌توان به متخصصين مجرب كامپيوتر كشور داد كه توليدات كامل نرم‌افزاري بدون وابستگي به نرم‌افزارهاي تجاري داشته و اقدام به توليدات كاملاً خاص و بومي نمايند.
اين زبان برنامه‌نويسي متخصصين را قادر خواهد ساخت تا توان علمي خود را بالا برده و در جهت توليدات Open source يا متن باز بيشتر و با درايت عمل كنند.

هدف و ضرورت دوره:
تربيت افراد متخصص با ديدگاه فناوري اطلاعات كه ضمن آشنايي با مفاهيم پايه برنامه نويسي و كاربرد بانك هاي اطلاعات رابطه اي و اوراكل بتواند از قابليت هاي اين دوره استفاده نمايد كه به شرح زير است:
الف: اجزاي تشكيل دهنده ي برنامه ي شي گرا را بشناسد.
ب: بتواند يك سيستم desk top را پياده سازي كند.
ج:‌بتواند بصورت نرم افزاري برنامه ها و تكنولوژي جاوا را شناسايي كند و پياده سازي نمايد .
د: بتواند تخصص در توليد انواع برنامه پيدا كند .
هـ : بتواند توليد تكنولو‍ژي نمايد.
و:بتواند از معماري هاي نرم افزار استفاده كند و بانك اطلاعاتي را به صورت برنامه نويسي مديريت كند .

از آنجاييكه با تنوع سامانه هاي نرم افزاري تداوم عمليات پياده سازي و برنامه سازي در اسرع وقت بسيار ضروري است بنابراين نياز به تربيت متخصصين كارآزموده اي است كه پس از فاغ التحصيلي از دانشگاه داراي مهارت هاي تكنولوژيكي و مهارت هاي اختصاصي تحت سيستم عامل هاي ديگر به غير از ويندوز و برنامه نويسي تحت وب روي اين سيستم عامل ها باشد .
سطح آموزشی
تكميلي بين سطوح تحصيلي كارداني و كارشناسي (كارداني - كارشناسي)
شغل قابل احراز
ـ برنامه نويس جاوا
دروس
نوع درسنام درستعداد ساعاتکتاب
اصلیالگوريتم و فلوچارت16- الگوريتم و فلوچارت
اصلیبرنامه‌نويسي مقدماني توسط جاوا48Java in 24 hours SAMAS
اصلیبرنامه‌نويسي opp توسط جاوا96Java 2SE Wrox